• Nowy

Finder FL25R

9 999,00 zł

Produkty z serii Finder są lekkie i łatwe do przenoszenia, szczególnie nadają się do obsługi jedną ręką, którą można schować do kieszeni w dowolnym miejscu i czasie. Kompaktowa konstrukcja i wbudowany dalmierz laserowy sprawiają, że Finder jest najlepszym wyborem do badań w terenie.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa - więcej w regulaminie sklepu Polityka bezpieczeństwa - więcej w regulaminie sklepu
  • Zasady dostawy - więcej w regulaminie sklepu Zasady dostawy - więcej w regulaminie sklepu
  • Zasady zwrotu-  więcej w regulaminie sklepu Zasady zwrotu- więcej w regulaminie sklepu

Produkty z serii Finder są lekkie i łatwe do przenoszenia, szczególnie nadają się do obsługi jedną ręką, którą można schować do kieszeni w dowolnym miejscu i czasie. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​Finder jest najlepszym wyborem do badań na zewnątrz.

Wysoka Jakość Obrazu

Zaawansowane możliwości przetwarzania obrazu przez detektor InfiRay, który ma wysokowydajną elektronikę i zoptymalizowaną optykę podczerwieni, zapewnia doskonałą klarowność obrazu i zapewnia lepszą detekcję i klasyfikację, zarówno w dzień, jak iw nocy.

Czujnik termowizyjny 12 µm

Wbudowane są wysokowydajne detektory wielkości 12 μm. Soczewka obiektywu o dużej mocy w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 µm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania. Standardowy obiekt o wysokości 1,7 m (5,58 stopy) można wykryć z odległości 1300 m (1420 jardów) w całkowitej ciemności.

Daleki zasięg wykrywania 1298 m

Potężna soczewka obiektywowa w połączeniu z profesjonalnym czujnikiem termowizyjnym 12 μm zapewnia wyjątkowe możliwości wykrywania.

Wysoka częstotliwość obrazu 50 Hz

Częstotliwość odświeżania 50 Hz gwarantuje, że uchwycisz każdą interesującą Cię chwilę.

Mikrowyświetlacz HD

Wewnętrzny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1280×960 zapewnia ostry obraz i żywe kolory.

Zintegrowany dalmierz laserowy (LRF) 600m

Seria Finder ma wbudowany moduł laserowej dalmierzy, który pomaga szybko i dokładnie uchwycić i wyświetlić odległość celu. Dokładność dalmierza wynosi ± 1 m, a maksymalna odległość dalmierza to 600 m. Dokładne odczyty odległości pomagają szybko ocenić wielkość terytorium, odległość i ukształtowanie terenu. Zintegrowany, precyzyjny dalmierz laserowy zapewnia dokładne dalmierze, zapewnia zarówno tryb pojedynczego zakresu, jak i tryb ciągłego zakresu. Ciągły zakres można szybko aktywować, aby dostosować się do stale zmieniającej się odległości obserwowanego obiektu.

Maszyna kieszonkowa

Kompaktowy rozmiar i niewielka waga ułatwiają przenoszenie i obsługę jedną ręką. Można go schować do kieszeni zawsze i wszędzie. Finder waży tylko 320 g, czyli jest lżejszy niż konwencjonalne dalmierze, ale znacznie mocniejszy. Kompaktowy rozmiar kamery termowizyjnej sprawia, że ​​jest to optymalna przenośna jednostka do zwiadu i obserwacji.

Przełącznik czujnika podczerwieni

Dzięki wykrywaniu odbicia przełącznik czujnika podczerwieni automatycznie włącza i wyłącza wyświetlacz, co oszczędza energię i wydłuża czas pracy urządzenia. Ma również zaletę wysokiej czułości, silnej zdolności przeciwzakłóceniowej i stabilnej wydajności pracy.

Wbudowany rejestrator wideo i połączenie Wi-Fi

Dzięki wbudowanej przestrzeni dyskowej, seria Finder obsługuje zapisywanie interesujących chwil w postaci zdjęć lub wideo do dzielenia się ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną. Może przechowywać wiele godzin nagrań wideo i dziesiątki zdjęć.

Obsługiwana aplikacja

Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łączność Findera ze smartfonami lub tabletami z systemem Android lub iOS. Połączenie smartfona i kamery termowizyjnej oferuje zestaw unikalnych funkcji, takich jak bezpośrednie przesyłanie obrazu, pobieranie i udostępnianie nagranych plików, oprogramowanie układowe.

Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas

Wbudowany akcelerometr i cyfrowy kompas poprawiają dokładność, precyzyjnie identyfikując przechyłkę i kąty.

Specyfikacja

Model

FL25R

Rozdzielczość, pixele

384x288

Rozmiar pixeli, um

12

Częstotliwość odświeżania

50

NETD, mK

≤40

Obiektyw, mm

25

Pole widzenia, stopnie

10,5x7,9

Powiększenie optyczne, x

2.5~10.0

Zoom cyfrowy, x

x1 / x1 0,5 / 2x / x 2 / x3  / x 3,5  x4

Średnica źrenicy oka

20

Korekcja dioptrii

- 4D~+5D

Rozdzielczość, pixele

1280x960 LCOS

Typ baterii

Li-ion

Max. czas działania na baterii

6

Zasięg dalmierza laserowego, m

Maksymalnie 600  ± 1

Ilość pamięci wbudowanej, GB

16

Kompatybilność z aplikacją

wspiera

Wymiary, mm

70x52x130

Waga (bez wymiennej baterii), g

320

Zasięg wykrywania, m
(Rozmiar celu: 1,7m x 0,5m, P(n)-9%)

1298

22 Przedmioty