Termowizor InfiRay Xeye C2W / MTD 640 2022r

3 999,00 zł

Kompaktowa i elegancka konstrukcja oraz łatwe funkcje operacyjne sprawiają, że monokular termowizyjny z serii Eye jest idealnym narzędziem do obserwacji celu w ciemności.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa - więcej w regulaminie sklepu Polityka bezpieczeństwa - więcej w regulaminie sklepu
  • Zasady dostawy - więcej w regulaminie sklepu Zasady dostawy - więcej w regulaminie sklepu
  • Zasady zwrotu-  więcej w regulaminie sklepu Zasady zwrotu- więcej w regulaminie sklepu

Eye V2.0

Kompaktowa i elegancka konstrukcja oraz łatwe funkcje operacyjne sprawiają, że monokular termowizyjny z serii Eye jest idealnym narzędziem poprawiającym widzenie w ciemności.

Wysoka jakość obrazu

Seria Eye jest wyposażona w niezależnie opracowany przez IRay wysokowydajny detektor VOx, który pozwala na uzyskanie bardzo szczegółowych obrazów termicznych, aby ułatwić wyszukiwanie celów w ciemności. Składający się z zaawansowanych algorytmów oprogramowania EYE został zaprojektowany w celu zwiększenia przejrzystości obrazu i ogólnej szczegółowości obrazu, co skutkuje ostrzejszym, bardziej szczegółowym polem widzenia i ulepszonymi możliwościami identyfikacji obiektów.

Wystarczający czas pracy

Zastosowane w XEye Series elementy o niskim poborze mocy zapewniają wystarczający czas pracy. Żywotność baterii do 20 godzin gwarantuje, że nie musisz się martwić o zasilanie.

 

Kieszonkowy monokular termowizyjny

Seria InfiRayX EYE to kieszonkowy monokular termowizyjny do eksploracji na zewnątrz — w nocy i w warunkach słabego oświetlenia. XEYE ujawnia Twoje otoczenie i pomaga zobaczyć ludzi, przedmioty i zwierzęta z odległości setek metrów. Prosty w użyciu, z nieruchomym obrazem i nagrywaniem wideo, XEYE jest idealnym towarzyszem, niezależnie od tego, czy jesteś na polowaniu, czy na własnym podwórku. Maksymalna waga mieści się w granicach 320g.

 

Wysoka liczba klatek na sekundę

Częstotliwość odświeżania 50Hz gwarantuje uchwycenie każdej chwili, którą chcesz uchwycić. Płynne i krystalicznie czyste widoki zapewniają doskonałą obserwację podczas wszystkich przygód na świeżym powietrzu.

Czujnik termowizyjny 12μm

Produkty z serii Eye V2 są bogate w modele i zróżnicowane opcje, z dwoma typami rozmiarów pikseli – 12μm/17μm, wieloma rozdzielczościami detektorów i różnymi rodzajami ogniskowych obiektywów, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników.

Funkcja czuwania

W przypadku konieczności czasowego przerwania obserwacji użytkownik może zastosować funkcję czuwania. Zapewnia niezbędny poziom kamuflażu (brak światła z okularu urządzenia) pomiędzy sesjami obserwacyjnymi oraz szybki restart obserwacji (przy wyłączonym wyświetlaczu działają wszystkie inne układy; do normalnej pracy wystarczy zasilanie na wyświetlaczu).

 

5 palet kolorów

Seria Eye V2 zapewnia 5 palet kolorów, aby uzyskać prawdziwe odwzorowanie temperatury kolorów, w tym „białe gorące”, „czarne gorące”, „czerwone gorące”, „pseudo” i „gorące podświetlenie celu”. Przełączanie pomiędzy różnymi paletami kolorów jest niezwykle proste i szybkie. Wśród nich tryb podświetlania gorącego celu może uczynić cel o wysokiej temperaturze bardziej widocznym poprzez poprawę kontrastu między podświetlonym celem a otoczeniem.

Funkcja obrazu w obrazie

Funkcja Picture-in-Picture poprawia dokładność, zapewniając 2x powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga w powiększeniu celu przy zachowaniu widocznej reszty pola widzenia.

Specyfikacja

 

Model

 C2W

Rozdzielczość, piksele

256×192

Rozmiar piksela, μm

12μm

Czujnik NETD, mK

≤40mk

Szybkość klatek, Hz

25Hz

Obiektyw, mm

13mm

Pole widzenia

13.5°x10.1°

Wyświetlacz

720*540

Zoom, x

X2

Max. Żywotność baterii, h

20h

Wymiary, mm

160×62×62

Waga, g

<320g

Zasięg wykrywania, m

(Targetsize:1.7m×0.5m, P(n)=99%)

675m

WIFI

x

Wsparcie

x

1 Przedmiot