Pastorał myśliwski 4 nogi zaciskowy od PASTORALY

330,00 zł

Pastorał myśliwski zaciskowy

- waga 1,15 kg

- kolor czarny

- długość złożonego 108 cm

- długość nogi po rozłożeniu 180 cm

Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pastorał myśliwski zaciskowy

- waga 1,15 kg

- kolor czarny

- długość złożonego 108 cm

- długość nogi po rozłożeniu 180 cm

Lekki pastorał wykonany z wysokiej jakości aluminium. Pastorał ten gwarantuje bezpieczny i celny strzał .

Dzięki neoprenowym uchwytom na każdej z nóg, pastorałem można bezpiecznie operować, nawet przy najgorszej pogodzie. Gumowane, szerokie na 9cm powierzchnie podparcia broni pozwala na dokonywanie cichej korekty bez odrywania broni od pastorału.

Taśma zapinana na rzep utrzymuje w ciszy nogi razem podczas podchodu

Każda pojedynczą nogę pastorału można regulować na  każdą wysokość od 108 do 180 cm. Napis na każdej nodze pokazuje indywidualną długość. Gumowe nóżki w zapewniają bezpieczne oparcie na każdej powierzchni.

Mocny , szeroki 5cm , regulowany pas między nogami jest również regulowany, aby zapewnić najbardziej odpowiednie oparcie broni w stosunku do wzrosty strzelca i wagi broni .