Zestaw Celownik noktowizyjny Pard NV-008P V.3 2021 Sony OLED + dodatki

3 599,00 zł

Cena 3599,- brutto   

Skontaktuj się z nami i złóż swoją propozycję co do ceny i dodatkowego wyposażenia 

Naprawdę warto . Zapraszamy !!!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Urządzenie 2 w 1 – celownik na broń i kamera obserwacyjna

Zasięg obserwacji w trybie noktowizora w zupełnej ciemności to około 200 metrów

Nieduże, kompaktowe wymiary i niska waga

Zasilanie za pomocą ogniw 18650 mAh

Automatyczna lub ręczna korekcja czułości

Możliwy montaż na broni każdego rodzaju

Czas pracy ponad 7h na baterii

PARD NV-008 jest najmniejszy w swojej klasie. Jego długość całkowita wynosi zaledwie 16,2 cm, a waga 450 g. Noktowizor posiada 6,5-krotne powiększenie optyczne oraz 2-krotny zoom cyfrowy. Zasięg obserwacji w trybie noktowizora w zupełnej ciemności to ponad 200 metrów (w zależności od warunków atmosferycznych). Zintegrowany iluminator podczerwieni 850 nm posiada trzy poziomy mocy podczerwieni. Przy zastosowaniu dodatkowego iluminatora zasięg ten może się zwiększyć. Urządzenie wyposażone jest w podstawowy montaż na szynę picatinny. Celownik noktowizyjny posiada funkcję nagrywania filmów i wykonywania zdjęć. Gotowy materiał zapisuje się na karcie pamięci microSD. Rozdzielczość nagrywanych filmów na karcie pamięci to 1920 x 1080 i 30 FPS, a zdjęć to 2592 x 1944 5 Mpix. Wbudowany moduł WiFi pozwala na bezprzewodowe połączenie ze smarfonem za pomocą dedykowanej aplikacji. Wejście USB i microSD są ukryte pod wodoszczelną pokrywą po prawej stronie urządzenia. Możliwość zasilania zarówno przez ogniwa 18650 mAh jak i zewnętrzny powerbank. Daje to nam możliwość praktycznie nieograniczonego czasu pracy urządzenia. Dzięki uniwersalnej szynie do NV-008 można podłączyć dodatkowe, kompatybilne urządzenia. PARD NV-008 posiada siatkę celowniczą w postaci krzyża, z konfigurowanymi kilkoma stylami i kolorami.

2 Przedmioty