Pastorał strzelecki raptor 4 nogi

352,00 zł
Brutto

Tego przedmiotu nie sprzedajemy na Raty 0%

Wysoka dokładność podczas strzelania
Mocny i trwały materiał
Łatwa regulacja teleskopowa z klik systemem
Szybki i prosty w rozkładaniu
Okryte gumą podpórki oraz stopki
Uchwyty z pianki
Lekka waga 1 kg

Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pastorały te stają się coraz bardziej popularne wśród myśliwych i strzelców. Są konkurencyjne jakościowo w stosunku do produktów innych marek, jednak można je nabyć w bardziej korzystnych i przystępnych cenach. Nasz  4 leg shoot’n’stick jest popularnym pastorałem z możliwością regulacji wysokości, który zapewnia 99% sukcesu podczas strzelania na duże odległości, a także podczas polowania na otwartych przestrzeniach. Strzelając z tego pastorału, ze względu na bardzo dobrą stabilizację broni, nigdy nie miniesz swojego celu. W ciągu chwili dostosujesz długości nóg do swoich potrzeb. shoot’n’stick znany jest z szybkiej regulacji za pomocą klik systemu. Stabilna konstrukcja i oparcie dwupunktowe zapewniają maksymalną precyzję w momencie, gdy decydujesz się pociągnąć za spust. Drgania oraz ruch ciała nie są tak mocno odczuwalne jak w innego rodzaju pastorałach, więc wibracje nie są przenoszone na broń w momencie celowania i strzału. Regulowany pasek tuż pod uchwytami na broń, pozwala dostosować odległość rozstawu pastorału pod długość broni strzelca.

Waga: 1 kg
Regulacja wysokości: 106 - 185 cm