Termowizor MTD Xeye E2n 640 GEN 3

3 990,00 zł
Brutto

Cena 3990.-zł brutto

Kamera termowizyjna Termowizja MTD Xeye E2n 640 GEN 3

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kamera Xeye MTD 640 gen3 / E2n to kolejna odsłona na rok 2020, uznanego modelu Xeye E2m MTD 640.

Urządzenie jest przeznaczone do obserwacji w dzień i w nocy, w warunkach przy których lornetki a nawet urządzenia noktowizyjne okazują się mało skuteczne. Nowy model posiada jeszcze mocniejsze akumulatory, pozwalające na pracę do 15 h na jednym ładowaniu !

Obiektyw został wykonany z użyciem nowoczesnej, niechłodzonej matrycy termoczułej w technologii 17 mikrometrów. Dzięki temu urządzenie zapewnia super szybkie uruchamianie ok 3s. i zwiększa czas działania na baterii !!! Urządzenie posiada następujące cechy: odświeżanie obrazu aż 50Hz! 5 palet barwnych, doskonałe odwzorowanie obrazu w różnych warunkach obserwacji. wbudowana latarka LED, pomagająca działać w warunkach ograniczonej widoczności funkcja "display off" momentalnie wyłączająca/włączająca wyświetlacz bez wyłączania urządzenia, dodatkowy sposób oszczędności baterii Model Xeye MTD 640 gen3 / E2n, przy rozdzielczości 240x190 pikseli, posiada zasięg ok 800 metrów, w pełni wystarczający do sprawnej obserwacji na dalekich dystansach, bez znaczenia czy jest dzień, czy noc, pełnia księżyca czy mgła. W termowizorze zawsze widać bardzo dobrze! Obraz jest niezwykle wyrazisty, czysty, kontrastowy i bardzo płynny (dzięki częstotliwości odświeżania 50 Hz).

Nowe termowizory także posiadają wyjście USB - video, do zastosowania z zewnętrznymi wyświetlaczami / rejestratorami mini-DVR (także dostępne w naszej ofercie). Termowizor Xeye MTD 640 gen3 / E2n, potrafi wykrywać obiekty w trudnych warunkach atmosferycznych, we mgle, w dymie a nawet ukryte za przeszkodami takimi jak krzaki, wysokie trawy itp. Podstawowymi elementami urządzenia są mikrobolometer o rozdzielczości 240 x 190 pikseli, obiektyw germanowy oraz mrozoodporny wyświetlacz LCOS o rozdzielczości 720 x 540 pikseli. (-10 / + 50). Cyfrowe powiększenie termowizora wynosi 2,0x. Jako jeden z niewielu modeli na rynku, Xeye MTD 640 gen3 / E2n zapewnia bardzo płynną częstotliwość odświeżania obrazu aż 50Hz, umożliwiając obserwację szybko przemieszczających się obiektów.

Seria termowizorów Xeye MTD 640 gen3 / E2n jest alternatywą dla droższych urządzeń innych producentów, używających tych samych mikrobolometrów o takich samych parametrach. Uruchamia się w czasie poniżej 3 s, wyłącza się od razu po naciśnięciu wyłącznika. Jest niezwykle mały, wytrzymały i poręczny, z łatwością mieści się do każdej kieszeni. Kalibracja mikrobolometru odbywa się automatycznie w trakcie obserwacji. Innym ważnym atutem kamer Xeye MTD 640 gen3 / E2n jest doskonały wizjer, wykorzystujący wyświetlacz generacji LCOS. Jego walory docenią użytkownicy pracujący w różnych warunkach atmosferycznych. Xeye MTD 640 gen3 / E2n jest szybki w działaniu i intuicyjny, idealnie sprawdza się w dynamicznym środowisku użytkowym i może być używany w każdych warunkach pogodowych. Wszelki przyciski sterujące umieszczone są w łatwo dostępnym miejscu na górnej części obudowy. Przyciski są duże, pozwalają na obsługę urządzenia nawet w rękawiczkach. W górnej części obudowy termowizor posiada gniazdo mini USB zasilające oraz będące jednocześnie wyjściem video (umożliwia nagrywanie obrazu zewnętrznych urządzeniach DVR). W dolnej części obudowy umieszczono standardowy gwint 3/4 pozwalającą na podłączenie np do statywu.

Dane techniczne:

detektor: niechłodzony mikrobolometr, piksel 17 mikrometrów

odświeżanie: 50 Hz

średnica obiektywu: 13 mm

powiększenie z zoomem cyfrowym: 2x

rozdzielczość: 240 x 190

wyświetlacz: LCOS 700 x 540 pikseli

display OFF: tak

zasięg detekcji: 800 m

czas startu: 3 s

wydłużony czas pracy: do 15h

paleta 5 kolorów

stopień ochrony: IPX 4

wyjście wideo: mini USB

wymiary: 60x60x160 mm

waga: 370 g

4 Przedmioty